Türkiye'deki Varlığımız


RPMGlobal, madencilik faaliyetlerini ve karşılaşılabilecek olası sorunları profesyonellikle değerlendiren bir ekiple Türkiye’de hizmet vermektedir. Operasyonlarınızı ilerletmek adına size rehberlik edecek tecrübeye sahibiz.

Madencilerin, yatırımcıların ve maden sektörünün ihtiyaçlarını anlamaktayız. 

RPMGlobal, madencilik yapılan tüm bölgelerde, madencilik yöntemlerinde ve emtia çeşitlerinde uzman teknik ekibe sahiptir. Madencilik sektörünün gereksinimlerine ve çevresel, sosyal ve yönetişim faktörleri de dahil olmak üzere bugün ve gelecekte karşılaşılabilecek zorluklara bağımsız öneriler sunmak için maden firmaları ve yatırımcı kuruluşlar ile iş ortaklığı yapmaktayız. 

50 yılı aşkın deneyime sahip olan RPM, uzmanlık alanlarını maden ve yatırım firmalarına katkı sağlamak için kullanmakta olup 14.000’den fazla teknik proje ve inceleme çalışması tamamlamıştır. 

RPMGlobal Madencilik Hizmetleri 

Yılları aşkın tecrübemizi ve sektör lideri teknolojimizi birleştirerek şirketlerin madencilik operasyonlarında karşılaştıkları zorlukları çözmelerine yardımcı olmaktayız.  

Müşteri profilimizi oluşturan madencilerin ve yatırımcıların operasyonlarına katkı sağlayan tüm gereksinimlerin farkındayız. 

Geçmişte karşılaşılan ya da gelecekte karşılaşılabilecek zorluklarda müşterilerimize çözümler üretmeye olan bağlılığımız, en büyük motivasyon kaynağımızdır.  

Ekiplerimiz, uzun vadeli değeri artırmak ve sürdürülebilir kılmak adına üretkenliğin arttırılması ve karbon emisyonlarının azaltılması gibi faktörlerin de içinde bulunduğu operasyonel ve finansal iyileştirmeleri gözeterek çalışmalarınıza destek sağlayacaktır. Endüstride karşılaşılan sorunlara karşı danışmanlık alanındaki uzmanlığımızı sürekli gelişen yazılım çözümlerimizle birleştirerek özgün ve yenilikçi yaklaşımlar sergilemekteyiz.

Maden Proje Hizmetleri

Yatırımcı Hizmetleri

Operasyonel Hizmetler

ÇSY Hizmetleri

Global , Bölgesel Uzmanlık 

Dünyanın önde gelen madencilik şirketleri ile çalışarak 120’den fazla ülkede kömür, altın, demir, bakır, kurşun, çinko, uranyum, kalay, nikel, tungsten, gümüş, florit, niyobyum, vanadyum, potaş, fosfat, serpantinit, nadir toprak titanyum, mineral kumları ve sentetik yakıtlar gibi çeşitli emtialar üzerine çalışmalar tamamlanmıştır.  

Alanında uzman bölgesel ekiplerimiz ile çalışmak, bölgesel gerekliliklerin anlaşılması, proje maliyetlerinin azaltılması ve verimliliğin arttırılması gibi faydalar sağlayacaktır. 

Tek Odaklı Yaklaşım 

Odak noktamızın sadece madencilik ve maden ekonomisi olması, RPM’i sektördeki  diğer danışmanlık şirketlerinden ayrı bir noktaya taşımaktadır. Önde gelen finans kuruluşlarının, maden şirketlerinin ve global yatırımcıların uygunluk raporlarımıza duyduğu güven, yatırıma yönelik tek odaklı yaklaşımımızın ve projelerdeki risk faktörlerine ilişkin anlayışımızın bir sonucudur.  


Öne Çıkan Kaynaklar 

Maden Jeolojisi Terimleri

İngilizce-Türkçe Sözlük 

SÖZLÜĞÜ BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ

RPM Perspektif 146 – Minimum Mühendislik Çalışması Gereklilikleri

PERSPEKTİFİ BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ

Türkiye Ekibimizle Bağlantı Kurun 

Consent - Marketing Material
Consent - Privacy Policy(Required)